Tajemný M. zasahuje
No tak radosti a chvástání bylo už dost, je na čase aby zasáhla ruka pomluv,zákona,buzerace atd... V první řadě bych chtěl pohovořit o jednotlivých členech.časopisu,jejich přiblblé skupiny SILÁÁÁÁÁÁÁŽ.
O trochu zkreslených informacích jste se mohli dočíst v čísle 4 ročník mmm ( první )1999, (zdůrazňuji zkreslené).
GO

Martin Brašna - Prej zakladatel skupiny,pohlaví se neudává,vzhled viz. následky mutace,má dachla,dobře bydlí,úchyllka - kreslené komiksi z mateřídoušky - tři prasátka,klouzek a pomejdlo - .Na tričku ma různé drštky kteréš jsou ohrané jako stále aktualní téma UVHZDS - GABČÍKOVO.

Honza Říha - John Drsoň aneb baskytarák skupiny,machruje s novou pumpičkou na kolo,přezdívka "MARIÁN "viz. foto ze 4 třídy,ma rád velký .undy,pojízdný je na tčíkolce (motojové).

Milan malej Ježek - nejmladší, nejpodlejší,vlezlejší než lipo,jako každej i on machruje s novou bundou FIFA, kterou lohnul v sekáči,a vopatrně má simáče,můžete od něj slyšet nejnovjejší fóry které pochtil ve svém oblíbeném pořadu Čo Ťýžden Ďal "hej every bady".A co na to řekne sám tvůrce: No tak se podívejte za všechno může první slovenský král Svatopluk I, který si vzal češku Mařku.Přespávali u našich rychtárou,za praci, za kus chleba....Moment to by stačilo jdeme dál.
(Fenole, nemysli si, že když ses vrátil pod pseudonymem "IDOL A LEGENDA", že budeš buzerovat. Ostatně bundu FIFA jsem se jal zcizit, až když jsi ty a Kupič v tý samý bundě tropili výtržnosti v hlavním městě Praha - pozn. M.J.Bodlina)

Filík Roth - dobrodinec a mecenáš Vilímil Rothík, který se zasloužil především ve zpravodajské službě, na ukázku pustíme záznam jeho aktuality ze středu válečného pole z Číny: Haló nic nevídím přepínám.Rozumíme K1 pokračujte v pátrání přepínám.Ano , ale teď pozor zpozoroval jsem BOOOMMM.
K1 ozvěte se, K1.."Jak se nám podařilo později zjistit došlo včera na hranici Společenství a Číny k nepříjemné události.Dva čínské tanky napadly ruský traktor,ruský ministr obrany na tiskové konferenci v Kremlu konstatoval, že traktor střelbu opětoval a po zneškodnění obou tanků vklidu odlétl."Bohužel Vilímil se nacházel uvnitř tanku.Není členem skupiny Siláž a není členem časopisu (už ne jelikož se zhrotil po zmatku kolem jeho nového ĎĚLA).

Tomáš Rusňák - Bývalí člen skupiny, aspoň myslym, já se jim do toho moc neseru.Jinak NO KOMENT.

Tak to jsem okomentoval s pomocí. pana Izera přiblblou skupinu Siláž a nějaké ty její individua,kteří se též podílejí na časopisu.Ostatně o tom více v minulém čísle o kterém jsem se zmínil na začátku.A teď bychom se asi vrátily k jyným tématům.

Dále by jsem chtěl okomentovat natáčení filmu Hvězdné Války:No tak asi tak.Film se odehrává v různých atraktivních prostředí jako jsou:Ateliéry u dědy M.J.Bodlina - toto prostředí tvoří základ filmu,doporučuji se tam podívat.Též uchvacující jsou kulisy a velmi technicky provedené prostředí ,jakož modeli letadel s kterými se natáčí.Zvuková kulisa plně automatizovaná "rádiem".Světelné efekty nemají stálého provozovatele.Spoléhá se na denní světlo nebo na halogenovou baterku.Dramatičnost a úhlednost dodává kokpit v reálné velikosti pro destileté dítě,úhledně vybarvený voskovými pastelami,na palubní desce se tkvý přístrojová deska, vytvořená ze starého vykuchaného rádia nebo nějakého podobného paskvilu.
Filmový plac pokrývá zhruba 2.5 m čtverečního.Opradovost udává asi jen dětská vysílačka typu YUWATA s dosahem "s čistým příjmem " něco okolo 25 metrů.Hvězdné obsazení herců je uchvacující,chybí jenom nástěnkář.Jak vydíte film bude určitě stoprocentní TRHÁK ve své kategorii ORIGINALITA.
(Tak tady bychom se opravdu hádali. Na film sice nemáme licenci, ale není to takový poblajz, jako tady ten fouňa píše - pozn. CulasFilm Ltd.)

Na řadě je ožehavé téma MÁJKA

Májka se sláví "prožírá" snad všude.Začína u klasických hopsdských pupkáčů a končí venku u ohně okolo nablité hromady.A tak to bylo i u nás, protože zručácí nejsou šlonc se domluvit nasrali se zase k nám.Vybrali se nějaké ty peníze vzájmu veřejné žranice a šlo se nakupovat.Asi dvě flašky fernata, jedna flaša peprmintky,nějaké ty coly na ředění různejch sraček a tomu všemu vévodí piFo z hospody. Jenže než se dostavili všichni členové byla polovina chlastu v mindže U THORA.Průběh byl docela ucházející.Pár chasníků posilněných již natolik alkoholem chtěli dodat kulturní vložku k programu tak, že si začali dokazovat své bojové umění.Skončilo to pár kopancema v koulích, nějakými modřinami a ruznýma nadávkama U CHUJE.Nepestřejší byla cesta domů.Po hromadném loučení a děkování za kulturní vložky děvčatům " někteří i pětkrát "jsme se vklidu rozešli každý ke svému domovu.Mohlo být tak půl třetí ráno, když se do vesnického ticha rozhostil křik "Gambrinus , Grambrinus, mi pijeme Gambrinus".Ze zatáčky za lesem vykráčela skupinka mladých lidí, držíce se za ramena hlasitě řvali již zmíněné hlášky.Byly to oni, neschopní zručáči.Když došli nakonec vesnice začali se někteří z davu oddalovat a upadat do místních pangejtů.Nechtělo se jim totiž docházeti v nažraném stavu domů.I zazvonili u mých vrátek.Tak co naplat poskytl jsem těm holoubátků ůschovu pod svými křídly.Ulehli jsme tedy ke spánku.Brzy ráno mně vzbudil štiplavý zápach piva,kterým zapáchal celý pokoj.Naštěstí nebylo nikde nablito.Po snídani " jen čaj" jsem vyprovodil štamgasti k silnici, spánembohem požehnal a kusem chleba s vodou je obdaroval.Nu na májku si nemůžu stěžovat.

Starší čísla časopisu okomentoval tajemný M. alias FENOL.A nezapomeňte přístě si zas proklepneme někoho jinýho.

(Fenol jehož chemický vzorec je C6H5OH je zástupce chemikálií z čeledi Fenolidů. To jsou deriváty uhlovodíků. Pro ty, kteří propadají z chemie: Fenol je zubní pasta na vašem kartáčku, Fenol je hnojivo v záhonku s rajskými jablíčky. Fenol je stovka hřebík ve vašem pozadí, Fenol je kritický případ hodný pro kritizování a v mnoha pohledech se vyrovná i V.Rothovi, Fenol je dřevěná budka s nápisem WC, Fenol je ale také člen naší redakce a tak ho nekritizujme. - pozn. Redakce)