Jak se státi SUPERMANem
Nic si nebudem namlouvat. Každý z nás má nějaké vady a nikdo není dokonalý. Podepřu fakty.
Dr_nek - člověk, co nemá se svaly nic společného, je složen výhradně z kostí
LGRRR M.J.Bodlin - tajně se po nocích obléká do sestry spodního prádla včetně práskačky (máš po vejplatě J)
Maestro - tajně navštěvuje, po vzoru Dona Chuana domov důchodců
Slon - chybí mu na levé noze malíček a na pravé palec + bojí se myší
Korda - má paruku
Ani se nechci ptát, jaké máte vy. A kdo by se jich nechtěl zbavit, že ? Takže proto jsem ze svých dlouholetých zkušeností sestavil takový malý návod, jak toho dosáhnout.
Takže: Pokud se chceš opravdu stát Supermanem, měl bys chodit posilovat. Nemyslim zvedat doma gauč (ala Daník) nebo házet do sebe půllitry moku (ala Štembík). Mám na mysli trhání stromů ze země. Pozor ! Nemysli si, že budeš podvádět a zajdeš si někam do Galie pro kouzelný lektvar. To bys potom nebyl Superman, ale byl bys považován za boha. A to je přece nuda, ne ? Takže začít můžeš od obyčejných malinkých smrčků. Ale musíš posilovat rychle, protože Greenpeace si tě najdou. Když zesílíš opravdu meteleskum bleskum, lehce je odeženeš.
Další tip: Každý správný Superman je vždy a všude navoněn. Např. já používám KEDLUBENSPRAY od pana Květáka z Domažlic, který za to vyhrál cenu Receptáře. Do úst používám žuvačku typ 34 chuť 15, jinak známá pod názvem "Tuhé hnojivo". Ale vůni si vyberte každý sám. Proti gustu žádný dišputát.
Za zmínku stojí i řádný oblek. Bez něho se moderní Superman neobejde. Doporučuji oblek "Ementál" od známého návrháře Tondy Pírko. Sice jste skoro nahý, ale moderní.
Jelikož Superman umí létat a vy ne, tak se o to můžete pokoušet. Já to po pěti zlomených obratlích vzdal a radši zvolil vrtulník. Takovým vrtulníkem si získáte dam, ojojoj.
Superman je neprůstřelný ! Proto si kupte nějakou takovou vestu. Já si koupil jednu na inzerát. Představte si, že přede mnou ji mělo již pět majitelů. A to je ještě 8 měsíců z 12ti v záruce ! Ke správné vestě odjakživa patři i zbraň, že ? Doporučuji tyto typy. Kolt ŠPUNT ráže 10 a 15mm, kudly značky BOBÍK a ze zbraní výbušných granáty RUDLA. Obzvláště vypečené jsou ty ve tvaru citrónu.
Další nezanedbatelná část Supermana je jeho účes. Opravdický Superman na vlasy používá roztavené husí sádlo. My dnes však díky vědě víme, že na účes je nejlepší příjemně teplá krysí krev. Pozor až ji budete ohřívat, ať se vám nesrazí. Kdyby se tak stalo, tak nezoufejte. Přidejte pepř, sůl, nudle a máte skvělou poblívku. Kdo bude mít problém sehnat krysy nechť navštíví farmu pana Schneidera, který z nich potřebuje do výroby jenom maso. Pak už jenom stačí vybrat druh účesu. Takový Superman Vilda má styl "Ometač"
Tak. A pokud někdy příště zbude místo, tak si povíme, jak se státi Chuligánem.
Maestro NedostalVejplato